Dělník/dělnice do výroby (tvarování) - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Dubí

Výroba a provoz / Dělník/dělnice do výroby (tvarování) - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost UNIFRAX s.r.o.

Místo pracoviště Ruská 311, Dubí
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/dělnice do výroby (tvarování) - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Ruská 311, Dubí)

Pracovní náplň: výroba produktů z keramických vláken, kontrola a měření
Požadavky:
o manuální zručnost, praxe ve výrobě výhodou
o znalost měření posuvným měřidlem
o základní orientace ve výkresové dokumentaci
o samostatnost, pečlivost, přesnost
o ochota pracovat na směny (nepřetržitý provoz - 12ti hodinové směny, dlouhý a krátký týden, denní, noční)
o práce s OOPP (respirátor)
Nabízíme:
o práci ve stabilní mezinárodní výrobní společnosti
o bonusy ke mzdě a roční valorizaci mezd
o týden dovolené navíc, závodní stravování
o příspěvky na dovolenou a dětské rekreace
o příspěvky na penzijní pojištění aj.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti UNIFRAX s.r.o.

UNIFRAX s.r.o.
Ruská 311
Dubí
41703
IČO: 27453529
aktualizováno před 3 dny

Odpověď na pracovní pozici Dělník/dělnice do výroby (tvarování) - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Ruská 311 311
Dubí