Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábů, Doloplazy

Stavebnictví, Výroba a provoz, Doprava / Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábů

Společnost ŽPSV s.r.o.

Místo pracoviště Doloplazy 143, Doloplazy
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 700 - 29 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábů (Doloplazy 143, Doloplazy)

Kontakt Šindlerová Dita, e-mail:
Náplň práce: manipulace s betonovými prvky a nakládka
Požadujeme: jeřábnický a vazačský průkaz výhodou, fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
Nabízíme: měsíční prémie, 13.plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištěním, po zaučení navýšení mzdy

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti ŽPSV s.r.o.

ŽPSV s.r.o.
Doloplazy 143
Doloplazy
79826
IČO: 6298362
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Dělník/dělnice expedice - obsluha jeřábů