Dělník / dělnice mlékárenské výroby - obsluha sterilačních jednotek - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků, Opočno

Výroba a provoz / Dělník / dělnice mlékárenské výroby - obsluha sterilačních jednotek - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků

Společnost BOHEMILK, a.s.

Místo pracoviště Podzámčí 385, Opočno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník / dělnice mlékárenské výroby - obsluha sterilačních jednotek - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (Podzámčí 385, Opočno)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail
Požadujeme:
- minimálně SOU s výučním listem
- znalost obsluhy technologického celku včetně touchscreenu
- manuální zručnost - šroubení, rozvody potrubí
- spolehlivost.
Náplň práce:
- práce ve výrobě dle technologických postupů
- dodržování bezpečnostních a hygienických předpisů
- kontrola pracoviště, převzetí a předání pracoviště.
Nabízíme:
- výkonnostní odměny
- příspěvek na stravování
- příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BOHEMILK, a.s.

BOHEMILK, a.s.
Podzámčí 385
Opočno
51773
IČO: 26470535
aktualizováno před 3 měsíci