Dělník/dělnice pařené sýry - výrobci sýrů, Olešnice

Výroba a provoz / Dělník/dělnice pařené sýry - výrobci sýrů

Společnost Mlékárna Olešnice a.s.

Místo pracoviště Tržní 376, Olešnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 300 - 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/dělnice pařené sýry - výrobci sýrů (Tržní 376, Olešnice)

Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pracovní náplň:
Dělník pařené sýry - krájení a manipulace se sýry, lepení kartonů, balení a paletizace sýrů. Po zapracování možnost přechodu na pozici sýrař/ka - zpracování mléka na sýr, kontrola předepsaných parametrů a technologického postupu. Odebírání vzorků pro laboratorní zkoušky. Čištění výrobního zařízení.

Požadujeme: Manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost. Praxe v potravinářském průmyslu není nutná, každého zaměstnance dostatečně dlouho zaučíme.

Jednosměnný provoz: Po-Pá 5:30-14:00 hod (+víkendy dle výroby).
Po zaučení na pozici střídavě: Po-Pá 4:00-12:30 hod, další týden 5:30-14:00 hod(+víkendy dle výroby)

Zaměstnanecké výhody:
Jistota trvalého zaměstnání, 5 týdnů dovolené, docházkový fond za každý odpracovaný měsíc, odměny z fondu mistra, čtvrtletní prémie závislé na zisku, roční prémie stravenkový paušál za každý odpracovaný den, vysoké víkendové příplatky ve výši 50 %, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity do výše 1000Kč, vánoční bonus, možnost závodního stravování.

První kontakt telefonicky v čase 6.00-14.00 hod na č. 516 528 511 - p. Lenka Fučíková nebo na e-mail. adrese:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Mlékárna Olešnice a.s.

Mlékárna Olešnice a.s.
Tržní 376
Olešnice
67974
IČO: 48911020
aktualizováno před 6 měsíci