*dělník/dělnice - výroba plastových výrobků - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Brodek u Konice

Výroba a provoz / *dělník/dělnice - výroba plastových výrobků - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost GLOBAL RECYCLING a.s.

Místo pracoviště Brodek u Konice 347, Brodek u Konice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *dělník/dělnice - výroba plastových výrobků - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Brodek u Konice 347, Brodek u Konice)

CZ-ISCO 81899. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Neubauer, tel.: 730 892 257 (volat Po-Pá 8:00-14:30 hod.), životopisy zasílat na email: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Brodek u Konice 347.
Požadujeme: vhodný zdravotní stav pro výkon profese, zodpovědnost, spolehlivost.
Náplň práce: obsluha vstřikolisu, výroba plastových výrobků, balení výrobků.
Nabízíme: pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.

Informace o společnosti GLOBAL RECYCLING a.s.

GLOBAL RECYCLING a.s.
Brodek u Konice 347
Brodek u Konice
79846
IČO: 24672394
aktualizováno před více než 2 roky