Dělník/dělnice výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, Liberec

Výroba a provoz / Dělník/dělnice výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Společnost HACO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Svobody 826, Liberec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/dělnice výroby - obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (Svobody 826, Liberec)

Náplň práce:
- odebírání, kontrola a balení plastových výrobků
- obsluha a seřizování strojů - balících linek
- identifikace výrobků samolepkami
- ukládání do krabic
- zadávání výkazů práce
- manipulace se zbožím
Požadujeme:
- manuální zručnost a produktivitu
- spolehlivost a kvalitu práce
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilitu
- schopnost práce v týmu
- základní znalost práce s PC výhodou
- praxe v oboru výhodou.
Minimální stupeň vzdělání: SOU
Doba zaměstnání: od 1.10.2021 (dle dohody)
Mzdové rozpětí: od 19.000,- Kč/měsíc (dále neomezeně dle schopností a znalostí)
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny, další….)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- možnost pracovního růstu
- více než 25etou historii firmy
- prosperující a stabilní společnost i v dobách krize
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.

Informace o společnosti HACO, spol. s r.o.

HACO, spol. s r.o.
Svobody 826
Liberec
46015
IČO: 61535699
aktualizováno před více než 2 roky