Dělník do výroby - přípravář - manipulační dělníci ve výrobě, Nová Bystřice

Výroba a provoz / Dělník do výroby - přípravář - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost SKYLIGHTEC s.r.o.

Místo pracoviště Albeř 109, Nová Bystřice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník do výroby - přípravář - manipulační dělníci ve výrobě (Albeř 109, Nová Bystřice)

KONTAKT E-MAILEM
Náplň práce:
- příprava materiálu pro výrobu
- manipulace materiálu a hotových výrobků vysokozdvižným vozíkem
- základní údržba strojů

Požadujeme:
- zkušenost s manipulací VZV
- samostatnost
- základy práce na PC

Nabízíme:
- stravenkový paušál
- příspěvek na dojíždění
- výkonnostní odměny

Informace o společnosti SKYLIGHTEC s.r.o.

SKYLIGHTEC s.r.o.
Albeř 109
Nová Bystřice
37833
IČO: 24665568
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Dělník do výroby - přípravář - manipulační dělníci ve výrobě

Albeř 109 109