Dělník energetických zařízení - obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení, Jihlava

Výroba a provoz / Dělník energetických zařízení - obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení

Společnost MOTORPAL, a.s.

Místo pracoviště Humpolecká 313, Jihlava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník energetických zařízení - obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení (Humpolecká 313, Jihlava)

NÁPLŇ PRÁCE:
- úprava vody – obsluha svěřených zařízení TNS a kompresorů
- kontrola rozvodů stlačeného vzduchu, vody, chladící cirkulace, odvzdušňování UT
- spolupráce při odstraňování havárií a poruch
POŽADAVKY:
- ÚSO
- Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
NABÍZÍME:
- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 60.000,-Kč
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- finanční odměna při odchodu do důchodu
- zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
- dobrá dopravní obslužnost MHD, hlídané parkoviště pro soukromá vozidla zaměstnanců

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky po-pá, 8:00 -12:00 hod.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MOTORPAL, a.s.

MOTORPAL, a.s.
Humpolecká 313
Jihlava
58601
IČO: 27622819
aktualizováno před více než rokem