Dělník/ice v prádelně - pracovníci pro ruční praní a žehlení, České Budějovice

Služby / Dělník/ice v prádelně - pracovníci pro ruční praní a žehlení

Společnost KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Místo pracoviště Dvořákova 383, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 - 20 063 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/ice v prádelně - pracovníci pro ruční praní a žehlení (Dvořákova 383, České Budějovice)

Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o žehlení, skládání prádla, evidence prádla, práce se čtečkou prádla k evidenci- budete zodpovědní za včasné, kvalitní a kompletní připravení prádla k expedici našim klientům.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let- dvousměnný provoz (pouze pracovní dny), mzdové ohodnocení 19 000 Kč a po kompetním zaškolení a samostatné práci 20 063 Kč.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
OSTATNÍ: možnost zkráceného úvazku u OZP dle domluvy.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti KVALITA náhradní plnění s.r.o.

KVALITA náhradní plnění s.r.o.
Dvořákova 383
České Budějovice
37001
IČO: 26108313
aktualizováno před více než rokem