Dělník kompletace (pouze pro ozp) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení, Havlíčkův Brod

Výroba a provoz / Dělník kompletace (pouze pro ozp) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Společnost FOVY s.r.o.

Místo pracoviště Čechova 3812, Havlíčkův Brod
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 112 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník kompletace (pouze pro ozp) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení (Čechova 3812, Havlíčkův Brod)

Náplň práce:
-Jednoduchá manuální činnost - kompletace součástek/kabelů, vizuální kontrola produktu
Požadujeme:
-zodpovědnost a spolehlivost
-manuální zručnost (důležitá je jemná motorika)
-invalidní důchod, OZP, podmínkou
Nabízíme:
-HPP na zkrácený úvazek, přátelský a vstřícný kolektiv,
5 týdnů dovolené
-místo výkonu v Havlíčkově Brodě
-možnost práce ve 2směnném provozu - ranní, odpolední (lze přizpůsobit dojíždění, konec odpolední směny v 17:00)
Nástup možný ihned
Životopis, případně motivační dopis, prosím přiložte k odpovědi na tuto pracovní nabídku.
Více informací na tel. čísle: +420 770 109 760 - Lucie Flesarová

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti FOVY s.r.o.

FOVY s.r.o.
Čechova 3812
Havlíčkův Brod
58001
IČO: 2268248
www.fovy.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Dělník kompletace (pouze pro ozp) - pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

FOVY s.r.o.
Čechova 3812 3812