Dělník/nice ve skladu - pomocní dělníci ve výrobě, Česká Třebová

Výroba a provoz / Dělník/nice ve skladu - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost ČOKO KLASIK družstvo

Místo pracoviště náměstí 17. listopadu 2061, Česká Třebová
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník/nice ve skladu - pomocní dělníci ve výrobě (náměstí 17. listopadu 2061, Česká Třebová)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Náplň práce:
Práce ve skladu:
- Příjem, výdej a evidence zboží a výrobků
- Příjem a výdej surovin, obalů
- Provádění veškerých činností dle pokynu nadřízeného

Nabízíme:
- Jednosměnný provoz
- Zaměstnání ve stabilní společnosti
- Stabilní pracovní uplatnění
- Komplexní zaškolení

Požadujeme:
- Pečlivost a spolehlivost
- Pracovitost, manuální zručnost a dobrou fyzickou kondici.

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční prémie, vánoční bonusy
- příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou
- Sick Day

Kontakt osobně, telefonicky nebo e-mailem - Libor Šafář, Markéta Kopecká
tel. 465539166, e-mail:

Informace o společnosti ČOKO KLASIK družstvo

ČOKO KLASIK družstvo
náměstí 17. listopadu 2061
Česká Třebová
56002
IČO: 25278193
aktualizováno před 9 měsíci