Dělník, obsluha strojů (m/ž) - manipulační dělníci ve výrobě, Vysoké Mýto

Výroba a provoz / Dělník, obsluha strojů (m/ž) - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Firma FAULHAMMER s.r.o.

Místo pracoviště Valcha 187, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník, obsluha strojů (m/ž) - manipulační dělníci ve výrobě (Valcha 187, Vysoké Mýto)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DOHODOU
NÁPLŇ PRÁCE:
Obsluha strojů na výrobu mouky v nově zrekonstruovaném nejmodernějším mlýně v ČR na Valše u Vysokého Mýta a občasná výpomoc ve výrobně krmných směsí v Tržku u Litomyšle a na sile v Kostelci nad Orlicí.
Spolupráce na preventivní údržbě výrobního zařízení a spolupráce na zajištění jeho provozuschopnosti.
Drobná manipulace pomocí paletového vozíku, výtahu a VZV. Zajištění průběžného úklidu všech výrobních prostor, třídění odpadů.
Občasné pomocné práce související s údržbou firemních budov a venkovních prostor, drobné zednické, malířské, zámečnické práce, sekání travního porostu, apod., dle instrukcí a úkolů přímého nadřízeného
NABÍZÍME: smluvní mzdu dle praxe a zkušeností + bonusy a prémie, příjemné prostředí menšího kolektivu rodinné firmy, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Firma FAULHAMMER s.r.o.

Firma FAULHAMMER s.r.o.
Valcha 187
Vysoké Mýto
56601
IČO: 15035328
aktualizováno před 6 měsíci