Dělník - tryskání - manipulační dělníci ve výrobě, Brno

Výroba a provoz / Dělník - tryskání - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

Místo pracoviště Karásek 2244, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník - tryskání - manipulační dělníci ve výrobě (Karásek 2244, Brno)

Informace o firmě:

Firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových a uhlíkových ocelí, především mořením, pasivací a tryskáním. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 60 pracovníků. Pro náš nový provoz v Brně - Řečkovicích hledáme nové pracovníky na dělnickou pozici dělník lakovny - natěrač/tryskač.

Pracovní náplň:
- Provádění průmyslových nátěrů na ocelových dílech, předetírání štětcem/válečkem, stříkání nátěrových hmot
- Provádění tryskání nerezových i uhlíkových ocelí. Manipulace a balení.

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- iniciativní přístup k práci

Pracoviště:
Karásek 1c, Brno - Řečkovice.

Pracovní doba:
Ranní směna od 7:00-15:30 a odpolední směna od 15:30 - 00:00

Nástupní mzda:
- 35 000,-

Nabízíme:
- Nadstandardní platové ohodnocení
- Vánoční odměny
- 5 týdnů dovolené (při odpracování 2 roků ve společnosti)
- Zázemí moderní a stále se rozvíjející české strojírensko-chemické společnosti
- Práce ve zcela novém moderním provozu
- Dotované nápojové automaty
- Perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
- Stravenkový paušál
- Práce v příjemné a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží, firemní parkoviště)
- Možný firemní růst
- Možnost stravování v zázemí firmy (denní místnost) nebo využití restaurace poblíž areálu
- Všechny uchazeče zaškolíme

Nástup:
- nástup možný ihned

Prosíme zájemce o zaslání životopisu na e-mail Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů.

Informace o společnosti FK system - povrchové úpravy, s.r.o.

FK system - povrchové úpravy, s.r.o.
Karásek 2244
Brno
62100
IČO: 27736717
aktualizováno před asi rokem