Dělník v mlékárenském průmyslu - obsluha stroj. zařízení - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků, Ostrava

Výroba a provoz / Dělník v mlékárenském průmyslu - obsluha stroj. zařízení - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků

Společnost Mlékárna Kunín, s.r.o.

Místo pracoviště Martinovská 3291, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 - 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník v mlékárenském průmyslu - obsluha stroj. zařízení - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků (Martinovská 3291, Ostrava)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Nevystavovat DOPORUČENKY!!! Tel.: 724 141 939, e-mail:
Požadavky: ochota pracovat na směny, zodpovědnost, pečlivost, zkušenost z výroby velkou výhodou

Co vás čeká: obsluha výrobních linek, doplňování obalového materiálu na stroji, kontrola kvality výrobků, nastavování šarže výroby, odpovědnost za výrobu produktu na daném stroji

Pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok a následně na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, 13. plat, možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněné ceny, příspěvek na penzijní pojištění po 1 roce, 5 týdnů dovolené, fasování mléka, vitamínové balíčky

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Mlékárna Kunín, s.r.o.

Mlékárna Kunín, s.r.o.
Martinovská 3291
Ostrava
72300
IČO: 45192294
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Dělník v mlékárenském průmyslu - obsluha stroj. zařízení - obsluha strojů na výrobu mléčných výrobků