Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Havířov

Výroba a provoz / Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMAG spol. s r.o.

Místo pracoviště Lidická 886, Havířov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Lidická 886, Havířov)

Náplň práce:
"volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - obsluha strojů
"výroba jemného pečiva
"vysoký podíl ruční práce
"dvousměnný provoz (ranní + odpolední směny)
"práce o víkendech
"možnost finančního postupu
"vyučení v oboru není podmínkou
"zkušenosti s výrobou pečiva výhodou

Požadujeme:
"výuční list, nejlépe v oboru kuchař, pekař, prodavač/ka
"dobrou manuální zručnost - práce vhodnější pro ženy
"spolehlivost, výborné počty
"pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
"zdravotní průkaz pro práci s potravinami
"výborný zdravotní stav (práce ve stoje, zátěž teplem)
"pouze pro vážné zájemce, preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
"práci v menším kolektivu ve stabilní společnosti
"dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
"příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 20%
"odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
"týden dovolené navíc po zkušební době
"příspěvek na penzijní připojištění
"příspěvek na stravování
"příspěvek na volnočasé aktivity
"firemní akce

Informace o společnosti SEMAG spol. s r.o.

SEMAG spol. s r.o.
Lidická 886
Havířov
73601
IČO: 43962394
aktualizováno před 12 měsíci