Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků, Havířov

Výroba a provoz / Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Společnost SEMAG spol. s r.o.

Místo pracoviště Lidická 886, Havířov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 100 - 26 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník v pekárenské výrobě - jemné pečivo - obsluha strojů - obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (Lidická 886, Havířov)

Náplň práce:
- volné místo dělník (ce) v pekárenské výrobě - obsluha strojů
- výroba jemného pečiva
- vysoký podíl ruční práce
- dvousměnný provoz (ranní + odpolední směny)
- práce o víkendech
- možnost finančního postupu
- vyučení v oboru není podmínkou
- zkušenosti s výrobou pečiva výhodou

Požadujeme:
- výuční list, nejlépe v oboru kuchař, pekař, prodavač/ka
- dobrou manuální zručnost - práce vhodnější pro ženy
- spolehlivost, výborné počty
- pracovní morálku, ochotu učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- výborný zdravotní stav (práce ve stoje, zátěž teplem)
- pouze pro vážné zájemce, preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
- práci v menším kolektivu ve stabilní společnosti
- dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
- příplatek za práci v sobotu a neděli ve výši 20%
- odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
- 5. týden dovolené po zkušební době
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volnočasé aktivity
- firemní akce

Informace o společnosti SEMAG spol. s r.o.

SEMAG spol. s r.o.
Lidická 886
Havířov
73601
IČO: 43962394
aktualizováno před 9 měsíci