Dělník ve výrobě - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb, Číčenice

Výroba a provoz / Dělník ve výrobě - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb

Společnost VAFO Production s.r.o.

Místo pracoviště Číčenice 101, Číčenice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Požadované vzdělání Elektrikář, elektrotechnické práce Strojírenská výroba
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Dělník ve výrobě - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb (Číčenice 101, Číčenice)

Náplň práce:
" Obsluha poloautomatické linky
" Manipulace se surovinami a výrobky
" Naskladňování a vyskladňování
" Pravidelný úklid pracoviště
Kvalifikace:
" zkušenost s obsluhou strojů a výrobních linek výhodou
" Zázemí progresivně rostoucí a úspěšné české firmy
" Velmi motivační finanční ohodnocení, 13. plat
" Firemní produkty dle vlastního výběru
" Mimořádné odměny
" Odměny k narozeninám
" Dotované stravování - jídlo za 20,- Kč
" Občerstvení na pracovišti
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Multisport karta
" Pravidelná školení a vzdělávání
" Firemní akce pro zaměstnance
" Přátelský kolektiv a rodinný prostředí
" VAFO Family - nadační fond

Kontakt e-mail:

Informace o společnosti VAFO Production s.r.o.

VAFO Production s.r.o.
Číčenice 101
Číčenice
38901
IČO: 14030845
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Dělník ve výrobě - obsluha strojů na zpracování a konzervování masa a ryb