Denní recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních, Doksy

Obchod a cestovní ruch / Denní recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Společnost Ing. Jaroslav Pelán

Místo pracoviště Lázeňský vrch 216, Doksy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Denní recepční - recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (Lázeňský vrch 216, Doksy)

Požadujeme: flexibilitu, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, smysl pro pořádek. Základní znalost anglického a německého jazyka.
Náplň práce: ubytování hostů, vyřizování korespondence telefonicky a emailem, zajištění běžného chodu recepce, odolnost vůči stresu.
Pozice je vhodná i pro absolventy, předchozí praxe není nutná, vše vysvětlíme a naučíme.
Nabízíme: ubytování, stravování, ranní a odpolední směny.
První kontakt emailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Ing. Jaroslav Pelán

Ing. Jaroslav Pelán
Lázeňský vrch 216
Doksy
47163
IČO: 74200291
aktualizováno před více než 2 roky