Detektiv, strážný hořice - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur, Hořice

Detektiv, strážný hořice - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Společnost SEKURO & Group s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Aloise Jilemnického 2138, Hořice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 105 - 120 Kč / hodinu
Požadované jazyky Čeština

Detail pracovní nabídky na pozici: Detektiv, strážný hořice - ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur (Aloise Jilemnického 2138, Hořice)

Bezpečnostní pracovník - Penny market

Náplň práce:
- bezpečnostní dohled nad prodejnou
- kontrola zabezpečení zboží před krádeží
- kamerový monitoring prodejny

Nabízíme:
-práci na denní směny v klimatizovaném prostředí
- prémiové ohodnocení za výkonost
- možnost pracovat na DPP a HPP
- interní školení, Multisport kartu,
- zálohové vyplácení v týdenním intervalu
- motivační programy
- možnost profesního růstu do mobilního autotýmu

Požadujeme:
- trestní bezúhonost
- fyzickou zdatnost

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti SEKURO & Group s.r.o.

SEKURO & Group s.r.o.
Aloise Jilemnického 2138
Hořice
508 01
IČO: 7624581
aktualizováno před téměř 3 roky