Dispečer/ka - dopravní dispečeři, Kroměříž

Doprava, Administrativa / Dispečer/ka - dopravní dispečeři

Společnost Dextraline s.r.o.

Místo pracoviště Spáčilova 569, Kroměříž
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer/ka - dopravní dispečeři (Spáčilova 569, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: každodenní komunikace s řidiči, aktivní vyhledávání objednávek od zákazníků a zpracování jejich cenové nabídky, zodpovědnost za zabezpečení bezchybného transportu zboží od nakládky po vykládku
- Požadavky: praxe na dispečerské nebo disponentské pozici, znalost AJ slovem i písmem
- Nabízíme: zaškolení a odbornou pomoc, služební telefon a počítač, nástup možný ihned
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod., paní Kocourková, tel: 736 266 707), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti Dextraline s.r.o.

Dextraline s.r.o.
Spáčilova 569
Kroměříž
76701
IČO: 6121853
www.dextraline.cz
aktualizováno před 9 měsíci