Dispečer/ka dopravy - dopravní dispečeři, Vysoké Mýto

Doprava, Administrativa / Dispečer/ka dopravy - dopravní dispečeři

Společnost Recycling - kovové odpady a.s.

Místo pracoviště Hradecká 173, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer/ka dopravy - dopravní dispečeři (Hradecká 173, Vysoké Mýto)

Pracovní náplň:
- příjem objednávek a plánování dopravy
- přidělování jízd řidičům
- řešení poruch na vozidle a krizových situací
- administrativa provozu vozidel
- správa a kontrola vozidel a přívěsů (technický stav, čistota)
- plánování servisů a pravidelných kontrol STK
- revize hydraulických nákladních jeřábů - HNJ
- kontrola kontejnerových nástaveb
- kalibrace tachografů
- dodržování AETR dohody (Evropská dohoda o práci osádek vozidel v mezinárodní silniční dopravě)
- registrace a ostatní úkony na evidenci vozidel
- dobíjení mýtného řidičům
- sledování spotřeby PHM
- objednávání externí přepravy
- řešení reklamací dopravy

Požadujeme:
- vzdělání v oboru výhodou
- aktivní řidičské oprávnění sk. B
- dobrá znalost práce na PC - EXCEL, VORD, internet
- trestní bezúhonnost doložíte čestným prohlášením

První pracovní smlouva na dobu určitou na 6 měsíců od data nástupu.
Nástup možný ihned, nebo dle dohody.

Nabízíme:
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- velmi pestrou práci s pevnou pracovní dobou
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- stravenky ve výši 140 Kč za každý odpracovaný den, plně hrazené zaměstnavatelem, benefitní karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Recycling - kovové odpady a.s.

Recycling - kovové odpady a.s.
Hradecká 173
Vysoké Mýto
56601
IČO: 25252852
aktualizováno před asi rokem