Dispečer/ka kamionových přeprav - dopravní dispečeři, Holice

Doprava, Administrativa / Dispečer/ka kamionových přeprav - dopravní dispečeři

Společnost BIRKE SPEDITION s.r.o.

Místo pracoviště Podhráz 30, Holice
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer/ka kamionových přeprav - dopravní dispečeři (Podhráz 30, Holice)

Jsi zapálený/á pro práci v dopravě?
Baví Tě komunikace s lidmi, máš drive, selský rozum, smysl pro humor a optimismus na rozdávání?
Zvládneš dle google mapy navést řidiče v případě, že se na cestě ztratí?
Orientuješ se v mapě České a Slovenské republiky, případně i ostatních sousedních EU států (SK, PL, HU)?
Máš rád/a pořádek a systém v administrativě?
Chceš pracovat v příjemném týmu se smyslem pro humor a navíc mít šéfa, který umí ocenit úspěch?
Potom jsi to právě TY, koho hledáme.
Nástup dle dohody.
Náplň práce:
- spediční a administrativní činnost (cenotvorba, výpočet km, objednávky apod),
- zástup hlavního dispečera
- komunikace se zákazníky a dopravci
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání,
- zkušenosti na pozici dispečera PODMÍNKOU (min. 1 ROK ve spedici či u dopravce)
- analytické myšlení a selský rozum PODMÍNKOU,
- výborné komunikační a organizační dovednosti, administrativní pečlivost PODMÍNKOU.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti fungující od r. 2013,
- práci na hlavní pracovní poměr / případně na zkrácený úvazek 6 hodin (dohoda možná),
- stravenkový paušál
První kontakt e-mailem.

Informace o společnosti BIRKE SPEDITION s.r.o.

BIRKE SPEDITION s.r.o.
Podhráz 30
Holice
53401
IČO: 2252244
aktualizováno před asi 2 roky