Dispečer/ka mkd - dopravní dispečeři, Olomouc

Doprava, Administrativa / Dispečer/ka mkd - dopravní dispečeři

Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Rolsberská 638, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Dispečer/ka mkd - dopravní dispečeři (Rolsberská 638, Olomouc)

Pracoviště: Rolsberská č.p. 638/66, Olomouc.
Náplň práce:
- Koordinace jízd kamionů a nákladních automobilů (vnitro, spedice)
- Komunikace s řidiči a plánován jejich jízd
- Plánování nakládek a vykládek
- Komunikace s dodavateli
- Hodnocení řidičů, ověřování spokojenosti

Požadujeme:
- SOŠ s maturitou
- Praxe v oblasti kamionové dopravy a logistiky
- Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou!
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Velmi dobré komunikativní, organizační a řídící schopnosti
- Řidičský průkaz: B
- schopnost práce v týmu; vyjednávací schopnosti; orientaci v problematice dopravy, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup.

Nabízíme:
- finanční odměny, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, stravenky, možnost profesního vzdělávání, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu!

Informace o společnosti ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.

ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Rolsberská 638
Olomouc
77900
IČO: 25829653
aktualizováno před asi 3 roky