Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti, Volduchy

Doprava, Administrativa / Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

Společnost DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

Místo pracoviště Volduchy 398, Volduchy
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou - operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti (Volduchy 398, Volduchy)

Povolení k zaměstnání dle §97 d) a zadávání VPM.

Náplň práce: komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Požadujeme: znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu
Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon

Informace o společnosti DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.
Volduchy 398
Volduchy
33822
IČO: 25202201
aktualizováno před asi 2 roky