Domovník - správci objektů, Heřmanice

Výroba a provoz / Domovník - správci objektů

Společnost Generální ředitelství cel

Místo pracoviště Heřmanice 119, Heřmanice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 9 750 - 10 875 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Domovník - správci objektů (Heřmanice 119, Heřmanice)

Požadavky:
- Zručnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost,
- aktivní řidič osobního automobilu.
Pracovní náplň:
- Domovnické práce včetně odborných řemeslných prací při opravách a údržbě domovních objektů menšího rozsahu a technického vybavení, například údržbářské práce, zahradnické, sklenářské, zednické a zámečnické práce.
Zaměstnanecké výhody:
- 1 rok s možností prodloužení na neurčito
- po zapracování možnost přiznání osobního příplatku,
- výkonnostní / cílové odměny,
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů placeného volna,
- příspěvek zaměstnavatele na stravování (stravenkový paušál),
- osobní účet z fondu FKSP (sport, kultura, rekreace apod.),
- po splnění podmínek příspěvek na penzijní připojištění (nad rámec osobního účtu FKSP),
- po splnění podmínek možnost získání bezúročné půjčky na bydlení a na vybavení domácnosti,
- dotované rekreace a dětské tábory (nejen ve vlastních zařízeních),
- Multisport karta dle zájmu zaměstnance (více informací k tomuto benefitu na www.multisport.cz),
o interní i externí odborné vzdělávání (plně hrazené odborné semináře, školení aj.).
Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem lze zasílat na do 08.04.2024 nebo se hlásit telefonicky.

Informace o společnosti Generální ředitelství cel

Generální ředitelství cel
Heřmanice 119
Heřmanice
46401
IČO: 71214011
aktualizováno před asi měsícem