Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží, Brno

Doprava, Obchod a cestovní ruch / Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží

Společnost ALVARAK GROUP a.s.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Heršpická 823, Brno
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 2 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) - doplňovači zboží (Heršpická 823, Brno)

Hledáme: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Náplň práce: Doplňování a doobjednávání zboží na prodejně Hornbach, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp.

Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 1× týdně, dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče.

Platové podmínky: rozsah mzdy je od 2000 Kč hrubého za měsíc dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně.

Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s emailem a WhatsApp.

Kontakt: emailem.

Informace o společnosti ALVARAK GROUP a.s.

ALVARAK GROUP a.s.
Heršpická 823
Brno
63900
IČO: 25152700
aktualizováno před 4 měsíci