Doprovázející pracovník / pracovnice pěstounských rodin (20-40 hodin týdně) - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Ostrava

Zdravotnictví / Doprovázející pracovník / pracovnice pěstounských rodin (20-40 hodin týdně) - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Elim Opava, o.p.s.

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Doprovázející pracovník / pracovnice pěstounských rodin (20-40 hodin týdně) - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Ostrava)

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte Mgr. Lucii Hanzelkové na e-mail:
do 12.1.2024. Pro bližší informace volejte: 775 938 066.

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání v oborech, které jsou v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- Odborná způsobilost pro účely poskytování sociálně-právní ochrany dětí dle ustanovení §49a zákona č. 359/1999 Sb. a navazujícího zákona č. 363/2021 Sb. o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, s důrazem na náhradní rodinnou péči
- Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Orientace v problematice sociálně-právní ochrany dětí a náhradní rodinné péče
- Uživatelská znalost práce na PC
- Dobré komunikační schopnosti
- Schopnost samostatné a zodpovědné práce, schopnost práce v týmu
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Pracovní náplň:
- Pravidelná sociální práce s náhradními rodinami, práce v terénu
- Vedení dokumentace, psaní zpráv
- Komunikace a spolupráce s ostatními subjekty (OSPOD, psycholog, škola…)

Nabízíme:
- Možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
- Profesní podporu (metodické vedení, supervize, intervize)
- Zázemí stabilní organizace Elim Opava, o.p.s.
- 25 dní dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost HomeOffice
- Služební notebook a mobilní telefon
- Nástupní plat od 28 000 Kč - 35 000 Kč. Konkrétní výše bude stanovena, dle praxe a vzdělání. Po zkušební době možnost navýšení.

Kontaktní místo: Žilinská 13, Ostrava - Poruba (možnost setkání po telefonické domluvě)
Místo výkonu: Ostravsko a okolí
Pracovní smlouva: úvazek od 0,5 do 1,0 (na rozsahu se lze dohodnout) na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) s nástupem od 1.4.2024

Zasláním materiálů o své osobě uchazeč souhlasí s uchováváním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení. Poskytnuté doklady pro výběrové řízení budou po výběrovém řízení skartovány.

Informace o společnosti Elim Opava, o.p.s.

Elim Opava, o.p.s.

Ostrava

IČO: 2278197
www.elimopava.cz
aktualizováno před 4 měsíci