Dpp / pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka na občasnou výpomoc - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, České Budějovice

Zdravotnictví / Dpp / pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka na občasnou výpomoc - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Charita České Budějovice

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Žižkova tř. 309, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 144 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Dpp / pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka na občasnou výpomoc - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Žižkova tř. 309, České Budějovice)

pracovní poměr na DPP
Hledáte smysluplné využití volného času a jste aktivní důchodce, případně Vám vyhovuje nárazová a nepravidelná pracovní aktivita? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná? Máte zkušenosti ze sociálního nebo zdravotního oboru?
Potom hledáme právě Vás!
Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- nepravidelná výpomoc při absencích kmenových zaměstnanců, např. při nemoci, apod.
- přímá práce s uživateli pečovatelské služby
- pomoc a podpora při podávání jídla a pití, pomoc při osobní hygieně
- komplexní péče o domácnost uživatelů
- rozvoz a donáška obědů
Požadujeme:
- dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
- fyzickou i psychickou zdatnost
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) - podmínkou
- způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- absolvování kurzu pro Pracovníky v sociálních službách - výhodou
Nabízíme:
- smysluplnou práci ve formě DPP
- nástupní mzdu 144 Kč/hod., po zapracování možnost navýšení, odměny
- zázemí stabilní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání
- nástup dohodou
Pokud vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis Ing. Michaele Holečkové, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478
Bližší informace o pozici u vedoucí pečovatelské služby Ing. Ivany Fenclové, tel. 731 604 510.

Informace o společnosti Charita České Budějovice

Charita České Budějovice
Žižkova tř. 309
České Budějovice
37001
IČO: 60072709
www.cbudejovice.charita.cz
aktualizováno před 7 měsíci