Elektrikář/elektrikářka do údržby - stavební a provozní elektrikáři, Čížkovice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář/elektrikářka do údržby - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Holcim (Česko), a.s.

Místo pracoviště 27, Čížkovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 46 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/elektrikářka do údržby - stavební a provozní elektrikáři ( 27, Čížkovice)

elektrikář/ka do údržby, Čížkovice, ranní směna
Náplň: Běžná údržba elektrozařízení celého závodu, opravářské a montážní práce na elektrických zařízeních všech úrovní napětí.
Nutné předpoklady a požadavky:
- kooperativní flexibilní osobnost s chutí a schopností se učit nové věci
- kvalifikace dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a vyšší nebo nově odborná způsobilost dle NV 194/2022 Sb.
- praxe získaná při práci do i nad 1 kV
- dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost (i manuální práce)
- časová flexibilita - pohotovostní služby
- zájem o další sebevzdělávání, spolehlivost, zodpovědnost a komunikativnost
- dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office, gmail nebo jiný poštovní klient
- řidičský průkaz sk. B
Výhodou: Angličtina
Nabízíme:
- měsíční hrubou mzdu 46 000,- Kč (včetně 10% měsíční prémie) po zapracování (navýšení již po zkušební době), nástupní úroveň 42 000,- Kč (včetně 10% měsíční prémie).
- pracovní smlouvu nejdříve na dobu určitou jednoho roku. Úspěšnému kandidátovi následně smlouvu na dobu neurčitou.
- nadstandardní příplatek za pracovní pohotovost.
- systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená 5 týdnů, roční bonus, dotovaná strava, příspěvek na zdraví, kulturu a sport ve výši 10.500,- Kč, Sick Days, po roce příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% ze základní mzdy)
Termín nástupu: dohodou
Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete e-mailem na adresu:
Informace o Holcim (Česko), a.s. v ČR na: www.holcim.cz
Informace o Skupině Holcim na: www.holcim.com

Informace o společnosti Holcim (Česko), a.s.

Holcim (Česko), a.s.
27
Čížkovice

IČO: 14867494
aktualizováno před 8 měsíci