Elektrikář/elektrikářka - elektromechanici, Prostějov

Výroba a provoz / Elektrikář/elektrikářka - elektromechanici

Společnost GASL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nerudova 599, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/elektrikářka - elektromechanici (Nerudova 599, Prostějov)

Elektrikář/elektrikářka (1711002). Nástup: ihned. Kontakt, tel. 773 447 447, e-mail: Pracoviště: Prostějov. Pracovní doba: nepřetržitý provoz
Požadujeme: vyučen v oboru, platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb (min. § 5), orientace v technické dokumentaci, vyznáte se ve schématech zapojení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, umění řešit problémy a účelně jednat, týmový hráč.
Náplň práce: uvádění strojů do provozu, údržba a oprava strojů a zařízení, vyhledávání a analýze závad, návrhům na zlepšení funkcí.
Nabízíme: stabilní dlouhodobou práci na HPP, čeká na Vás nadstandardní finanční ohodnocení včetně 13tého platu, nabízíme flexibilní pracovní dobu, jazykové vzdělávání a další benefity

Informace o společnosti GASL CZ s.r.o.

GASL CZ s.r.o.
Nerudova 599
Prostějov
79601
IČO: 24272078
aktualizováno před asi 2 roky