Elektrikář / elektrikářka - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení, Jičín

Výroba a provoz / Elektrikář / elektrikářka - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Společnost TENAUR, s.r.o.

Místo pracoviště Šibeňák 892, Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář / elektrikářka - montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení (Šibeňák 892, Jičín)

Náplň práce: instalace FVE a TČ v rámci regionu - montáž panelů a zapojení el. (včetně rozvaděčů a řídích systémů).
Pracovní doba: flexibilní (dle místa realizace zakázky).
Požadujeme: ŘP sk.B, vyhl. č.50/1978 Sb.
Smlouva na dobu neurčitou s 3-měsíční zkušební dobou.
Mzda od 30.000,--Kč hr./měsíc - dle praxe a zkušeností.
Výhody:
mobil, notebook, příspěvek na pojištění, 25 dní dovolené, stravenkový paušál
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Informace o společnosti TENAUR, s.r.o.

TENAUR, s.r.o.
Šibeňák 892
Jičín
50601
IČO: 26349451
aktualizováno před asi 2 roky