Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři, Velichovky

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři

Společnost PROST - orientační systémy s.r.o.

Místo pracoviště Dlážděná 7, Velichovky
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři (Dlážděná 7, Velichovky)

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: výroba a montáž různých elektrických prvků do světelných reklam, opravy a údržby reklamních zařízení, práce na dílně i v terénu.

Požadavky: platné školení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. min. §6; schopnost číst technickou dokumentaci (elektro schéma); schopnost samostatné práce a pečlivost, manuální zručnost; řidičský průkaz sk. B; výhodou znalost NJ.

Zaměstnavatel nabízí: práci ve stabilní společnosti, příležitost k odbornému růstu, firemní dotované stravování, adekvátní mzdové ohodnocení.

Kontakt - paní Markéta Vítková, tel.: +420 737 282 091 (od 08:00 do 15:00 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PROST - orientační systémy s.r.o.

PROST - orientační systémy s.r.o.
Dlážděná 7
Velichovky
55211
IČO: 25959107
www.prost.cz
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář / elektrikářka - stavební a provozní elektrikáři