Elektrikář/elektromechanik lakovny - provozní elektromechanici, Linhartice

Výroba a provoz / Elektrikář/elektromechanik lakovny - provozní elektromechanici

Společnost REHAU Automotive, s.r.o.

Místo pracoviště Linhartice 177, Linhartice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/elektromechanik lakovny - provozní elektromechanici (Linhartice 177, Linhartice)

NÁPLŇ PRÁCE: preventivní údržby a opravy robotů ABB a b+m, řídících systémů lakovny, aplikačních pistolí, dávkovacích zařízení a vzduchotechnických jednotek
DALŠÍ POŽADAVKY: SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář, elektromechanik, mechatronik,
základní znalosti řídících systémů PLC a ovládání robotů (nejlépe ABB), základní znalosti mechaniky, znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, zájem o moderní technologie a průběžné sebevzdělávání, ochota práce v třísměnném provozu
NABÍZÍME: 7,5 hodinová pracovní doba, směnné příplatky ve výši 25 Kč/hod. za odpolední směnu a 40 Kč/hod. za noční směnu, 13. mzda ve výši 100 % měsíční mzdy, pravidelné navyšování mezd, 5 týdnů dovolené, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, příspěvek na teambuildingové aktivity, firemní kantýna a příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, příspěvek na životní pojištění či penzijní připojištění 6 000 Kč/rok
bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely až 100 000 Kč, příspěvek ke svatbě, k narození dítěte, k životním a pracovním jubileím, podporujeme volnočasové aktivity (příspěvek na kartu Multisport,...), pořádáme firemní akce (Den pro zdraví, charitativní jarmark, pochod přírodou,...)
KONTAKT: osobně vrátnice firmy (vyplnění osobního dotazníku), e-mailem, telefonicky PO - ČT 8.00 - 15.30, PÁ 8.00 - 14.30

Informace o společnosti REHAU Automotive, s.r.o.

REHAU Automotive, s.r.o.
Linhartice 177
Linhartice
57101
IČO: 45799261
aktualizováno před téměř 2 roky