Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků - stavební a provozní elektrikáři, Polička

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Flídr medical s.r.o.

Místo pracoviště Na Vyšehradě 1096, Polička
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků - stavební a provozní elektrikáři (Na Vyšehradě 1096, Polička)

NÁPLŇ PRÁCE: provádění trubkových, můstkových, lištových a průmyslových elektroinstalací
provádění montážních a servisních prací, proměření obvodů a provedení zkoušek dle platné legislativy,-provádění zápisů do montážních deníků, vyplňování a podpis servisních protokolů, jednání se zákazníkem
POŽADAVKY: min.střední odborné nebo úplné střední odborné vzdělání v oboru elektro, platná vyhláška 50/1978Sb.§5(§6 a více výhodou, ochota cestovat, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, schopnost samostatné práce, zkušenost s prací v terénu, komunikativnost
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj a Nj v rámci pracovní doby, motivační odměna, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
Nástup do PP dle dohody.
KONTAKT: osobně ( Široký Důl č.p. 200)7-14h, telefonicky (7-14h), emailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Flídr medical s.r.o.

Flídr medical s.r.o.
Na Vyšehradě 1096
Polička
57201
IČO: 3372600
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektrikář/ka servisní technik/čka potrubních rozvodů a zdravotnických prostředků - stavební a provozní elektrikáři

Na Vyšehradě 1096 1096
Polička