Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři,

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Elektrovlny s.r.o.

Místo pracoviště Elektrovlny s.r.o., Jihočeský kraj
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář/ka - stavební a provozní elektrikáři (Elektrovlny s.r.o., Jihočeský kraj)

Náplň práce: montáže elektrického zařízení se týkají převážně bytové elektroinstalace, montáží fotovoltaických systémů, průmyslové elektroinstalace, designového osvětlení a okrajově i dalších odvětví.
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B a platnou vyhlášku č.50 §5 a 6.
Místo výkonu práce: Jihočeský kraj.
Zaměstnanecké výhody: prémie, stravenkový paušál, náhradní volno.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Informace o společnosti Elektrovlny s.r.o.

Elektrovlny s.r.o.

IČO: 6916732
www.elektrovlny.cz
aktualizováno před 4 měsíci