Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - stavební a provozní elektrikáři, Chřibská

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - stavební a provozní elektrikáři

Společnost AMANN s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Chřibská 170, Chřibská
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 34 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář s náborovým příspěvkem 40.000,- kč - stavební a provozní elektrikáři (Dolní Chřibská 170, Chřibská)

Náplň práce:
" Provádění instalací, oprav a údržby dle pokynů nadřízeného veškerých elektrozařízení firmy.
" Vypracovává požadavky na náhradní díly.
" Spolupracuje při evidenci spotřeby el. energie.
" Účastní se pravidelných odborných školení.
" Spolupracuje při revizích měřících a technických zařízení.
" Obsluhuje přidělené zařízení v souladu s technologickým postupem.
" Kontroluje řádný chod přiděleného měřícího a technického zařízení.

Požadujeme:
" Vyhláška č. 50/1978 Sb. Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu
o odborné způsobilosti v elektrotechnice - § 6,7 a § 8 je výhodou.
" Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.
" Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
" Týmovou spolupráci a zájem učit se novým věcem.
" Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář.
" Praxe na pozici elektrikář výhodou.

Nabízíme:
" Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
" Pracovní poměr nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
" Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky.

Nástup možný po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Výhody:
" Příspěvek na stravné
" Roční odměny
" 25 dní dovolené
" FlexiPass s příspěvkem na relaxační a volnočasové aktivity
" Po roce zaměstnání 4 dny sick days
" Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění

Nabízíme: Po 1 roce pracovního poměru 4 dny sick days a příspěvek na penzijní připojištění

Kontakt: telefonicky v době 7:00 - 15:30 hod., příp. e-mailem (zaslání životopisu)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AMANN s.r.o.

AMANN s.r.o.
Dolní Chřibská 170
Chřibská
40744
IČO: 47283416
aktualizováno před 9 měsíci