Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Teplice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost INELSEV Servis s.r.o.

Místo pracoviště Sklářská 450, Teplice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Sklářská 450, Teplice)

Náplň práce:
- montáž, servis, opravy a údržba el. zařízení
Požadujeme:
- vzdělání v oboru podmínkou, praxe výhodou, výhodou vyhláška 50/1978 Sb.,250/2021 Sb.
- výhodou řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, zodpovědnost, ochota technicky se vzdělávat, aktivní přístup k řešení problémů
Nabízíme:
Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouhou tradicí, Příspěvek na penzijní pojištění, Týden dovolené navíc, Příspěvek na stravování, Další benefity dle Kolektivní smlouvy, Možnost kariérního růstu, Další technické vzdělávání, Karta Multisport
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti INELSEV Servis s.r.o.

INELSEV Servis s.r.o.
Sklářská 450
Teplice
41503
IČO: 61327603
aktualizováno před 11 měsíci