Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Praha

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost Skanska a.s.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Praha)

Náplň práce:
o Pravidelná revize a servis elektrozařízení věžových jeřábů
o Zodpovědnost za chod a údržbu elektro zařízení střediska půjčovny jeřábů
o Podílení se na montáži (demontáži) věžových jeřábů
o Dodržování platných předpisů v oblasti BOZP+PO a dodržování zásad etického kodexu

Jaké jsou naše požadavky:
o SOU (elektro, zámečník, opravář strojů či příbuzné obory)
o Flexibilitu spojenou s cestováním

Výhodou:
o Praxe
o Jeřábnický a vazačský průkaz (možné dodělat po nástupu)
o Další průkazy např. el. vyhláška 50 § 9

Zaměstnanecké výhody:
o Stabilní práci v mezinárodní společnosti
o 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
o Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
o Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč
o Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč
o Zaměstnanecký akciový program Seop
o Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
o Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Informace o společnosti Skanska a.s.

Skanska a.s.

Praha

IČO: 26271303
aktualizováno před více než rokem