*elektrikář - stavební a provozní elektrikáři, Žďár nad Sázavou

Stavebnictví, Výroba a provoz / *elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Společnost PKS stavby a.s.

Místo pracoviště Brněnská 126, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *elektrikář - stavební a provozní elektrikáři (Brněnská 126, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
* práce v oboru elektro silnoproud a slaboproud na zajímavých zakázkách
Požadujeme:
* vyučení v oboru elektro
* praxe v oboru výhodou
* platné osvědčení vyhlášky 50, §6 není podmínkou (možnost získání osvědčení po nástupu)
* platný řidičský průkaz skupiny B
Co nabízíme:
* získáte stabilní práci v silné stavební společnosti
* zaměstnanci pracují jen na ranní směnu
* dostanete zajímavé finanční ohodnocení
* máme pro Vás další zajímavé firemní benefity
* firemní slevy
* 25 dní dovolené
* firemní oblečení
* dobrý kolektiv
První kontakt emailem

Informace o společnosti PKS stavby a.s.

PKS stavby a.s.
Brněnská 126
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 46980059
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *elektrikář - stavební a provozní elektrikáři

Brněnská 126 126