Elektrikáři - kontakt: e-mailem. - stavební a provozní elektrikáři, Hořovice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikáři - kontakt: e-mailem. - stavební a provozní elektrikáři

Společnost TEDOM a.s.

Místo pracoviště Masarykova 1436, Hořovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 140 - 160 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikáři - kontakt: e-mailem. - stavební a provozní elektrikáři (Masarykova 1436, Hořovice)

Náplň práce: pokládání vodičů dle výkresové sestavy; zapojení vodičů a elektropříslušenství elektroinstalace výrobku; příprava a montáž kabelových tras; provádění kontrolních operací dle výrobní dokumentace. Požadavky: manuální zručnost a samostatnost; alespoň výuční list v oboru elektro (elektrotechnika, silnoproudá elektrotechnika apod.); min. § 5 Vyhlášky 50/1978 Sb. Oceníme: zkušenosti ve strojírenské výrobě; jeřábnické a vazačské oprávnění, práce ve výškách; chuť pracovat v týmu; pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů Nabízíme: Pestrou náplň práce, při které můžete předvést své elektro dovednosti, které můžete dále rozvíjet a navýšit si tak paragraf Vyhlášky 50/1978 Sb.;. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 20 000 Kč; motivační systém odměňování - až 15 % vaší mzdy měsíčně navíc jako odměna za pracovní výkon; K tomu je u nás samozřejmostí příspěvek na stravování, 3 sick days, 25 dnů dovolené, MultiSport karta, bezplatné či dotované vzdělávání, dárek při významných životních událostech, nabídka firemních akcí, permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů. Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti TEDOM a.s.

TEDOM a.s.
Masarykova 1436
Hořovice
26801
IČO: 28466021
aktualizováno před téměř 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Beroun v oboru Stavebnictví, Výroba a provoz