Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři, Horažďovice

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Společnost LYCKEBY AMYLEX, a.s.

Místo pracoviště Strakonická 946, Horažďovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři (Strakonická 946, Horažďovice)

Co Vás čeká:elektroúdržba výrobních zařízení a vnějších sítí v rámci areálu firmy, opravy, údržba a obsluha výrobního zařízení, dodržování pravidel systému řízení jakosti, bezpečnosti potravin a environmentálního systému, práce v jednosměnném provozu (v období výrobní kampaně /září-listopad/ směnná práce v nepřetržitém provozu)
Co od Vás požadujeme: vyučení v oboru elektro - slaboproudé zařízení, praxe výhodou, osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice: vyhláška č.50/1978 Sb. (nově NV 194/2022 Sb.), manuální zručnost, odpovědnost, fyzickou zdatnost, výhodou je průkaz na vysokozdvižný vozík
Co Vás bude zajímat: hledáme lidi nastálo, nejedná se o sezónní práci, nováčkům se věnujeme a zaškolíme je, u nás máte odměny za výkon, roční odměnu dle hospodářského výsledku společnosti, zákonné příplatky, zaměstnancům dotujeme stravování v závodní jídelně, poskytujeme příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné telefonní tarify
Mzda: můžete si vydělat průměrně 40.000,- Kč za měsíc a více
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, firemní společenské a sportovní akce
Kontakt: Telefonicky, e-mailem, osobně na adrese: LYCKEBY AMYLEX, a.s., Strakonická 946, 34101 Horažďovice

Informace o společnosti LYCKEBY AMYLEX, a.s.

LYCKEBY AMYLEX, a.s.
Strakonická 946
Horažďovice
34101
IČO: 49790340
aktualizováno před 4 měsíci