Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři, Lutín

Stavebnictví, Výroba a provoz / Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Společnost ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Místo pracoviště Lutín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři (Lutín)

Požadujeme:
1) Platná vyhláška ČÚBP č.50/78 Sb, §6. (194/2022 Sb.)
2) Vyučení a znalost oboru elektro
3) Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
4) Nástup ihned případně dle dohody
5) ŘP skupiny B výhodou

Co vás čeká:
1) Provádění silnoproudých a slaboproudých rozvodů
2) Provádění údržby silnoproudých zařízení
3) Spolupráce při provádění pravidelných revizí elektro
4) Spolupráce při zapojování, oživování a případném odstraňování závad po zapojení rozváděčů
5) Elektromontážní práce na zařízeních veřejného osvětlení
6) Instalace fotovoltaických elektráren včetně servisu a zprovoznění

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky v době od 8:00 do 16:00.

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Informace o společnosti ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Lutín

IČO: 28602340
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektrikáři - stavební a provozní elektrikáři

Lutín