Elektromechanici - mobilní jeřáby liebherr - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích, Mělník

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanici - mobilní jeřáby liebherr - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Společnost KLIMEX CZ, spol. s r.o.

Místo pracoviště K Přívozu 1444, Mělník
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanici - mobilní jeřáby liebherr - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích (K Přívozu 1444, Mělník)

Náplň práce: vše od drobných oprav až po generální opravy mobilních jeřábů, oprava elektroinstalace, diagnostika závad, pracovní doba od 7:00 do 15:30, jen všední dny

Požadujeme: praxe nebo vyučení v elektro oboru, spolehlivost, pečlivost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk. B, chuť se učit novým věcem, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme: 13. plat, příspěvek na stravování - stravenky
Kontakt: telefonicky 7:00-15:30, životopisy zasílejte e-mailem

Informace o společnosti KLIMEX CZ, spol. s r.o.

KLIMEX CZ, spol. s r.o.
K Přívozu 1444
Mělník
27601
IČO: 49549693
aktualizováno před 4 měsíci