Elektromechanik - elektromechanici, Hluboká nad Vltavou

Výroba a provoz / Elektromechanik - elektromechanici

Společnost IREL - elektro s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Hluboká nad Vltavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik - elektromechanici (Hluboká nad Vltavou)

Požadujeme: řidičský průkaz sk.B, samostatnost, spolehlivost, praxi v oboru.
Náplň práce: elektromontážní práce na sítích NN, údržba VO, elektroinstalace, údržba a servis plaveckého stadionu a zemědělských objektů, hromosvody, odsranění závad po revizích.
Možnost zkráceného úvazku (počet hodin týdně dohodou).
Mzda: po domluvě.
Místo výkonu práce: Hluboká nad Vltavou a okolí.
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, služební automobil.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Jízdní výhody
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti IREL - elektro s.r.o.

IREL - elektro s.r.o.

Hluboká nad Vltavou

IČO: 6797504
www.irel.cz
aktualizováno před 30 dny

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik - elektromechanici