Elektromechanik el. zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Brno

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik el. zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost IVEP, a.s.

Místo pracoviště Vídeňská 137, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik el. zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Vídeňská 137, Brno)

První kontakt telefonicky v pracovní dny 8 -15 hod. nebo e-mailem.

Náplň práce:
- zapojování a seřizování přístrojů dle schématu
- práce s technickou dokumentací
- mechanická montáž v naší výrobní hale

Požadavky:
- výuční list z elektra
- spolehlivost, pečlivost
- orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme:
- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod
- nástup dle dohody
- kolektiv ochotně podající ruku v případě jakýchkoliv dotazů

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy

Informace o společnosti IVEP, a.s.

IVEP, a.s.
Vídeňská 137
Brno
61900
IČO: 566993
aktualizováno před asi rokem