*elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Hranice

Výroba a provoz, Služby / *elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost BBC Bircher Czech s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 2147, Hranice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 300 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Tovární 2147, Hranice)

Náplň práce:
montáž průmyslových rozvaděčů

Požadavky:
ukončené vzdělání SŠ/SOU elektrotechnického zaměření; zájem o elektrotechniku; samostatnost, zodpovědnost, zručnost, snaha na sobě dále pracovat a učit se nové věci

Nabízíme:
čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí v nové výrobní hale; zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti; možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání, možnost postoupit na další pozice ve výrobě; další zajímavé a výhodné firemní benefity - obědy zdarma, příspěvek na dopravu, placená přestávka na svačinu, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, 1 den dovolené navíc za každé odpracované 3 roky

Zájemci se mohou hlásit u paní Lenky Čaganové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (pondělí - pátek, 08,00 - 15,00hod.) na čísle +420 581 650 011 nebo + 420 581 650 072;
- osobně (od 31.7.2017) na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o., Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti BBC Bircher Czech s.r.o.

BBC Bircher Czech s.r.o.
Tovární 2147
Hranice
75301
IČO: 26034671
aktualizováno před 4 měsíci