Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Hranice

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost BBC Bircher Czech s.r.o.

Místo pracoviště Tovární 2147, Hranice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 700 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Tovární 2147, Hranice)

CZ ISCO 74121 Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Náplň práce:
montáž průmyslových rozvaděčů pro zákazníky z řad výrobců strojních zařízení, včetně zahraničích

Požadujeme:
manuální zručnost; samostatnost; zodpovědnost; cílevědomost; schopnost učit se novým věcem;
praxe v elektrotechnické výrobě - výhodou; dorozumívací znalost AJ nebo NJ - výhodou

Nabízíme:
pracovní prostředí v nové výrobní hale; zázemí stabilní a rozvíjející se nadnárodní společnosti,
možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání, možný kariérní postup; obědy zcela zdarma, příspěvek na dopravu, volné vstupy do divadla, na bazén a do sauny, výhodné mobilní tarify, firemní akce, pitný režim na pracovišti, placená přestávka na svačinu, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, jeden den dovolené navíc za každé tři odpracované roky

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Soňa Šamajová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky (pondělí až pátek od 08,00 do 15,00hod.) na čísle +420 581 650 015;
- osobně na adrese místa výkonu práce

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s. r. o. - pracoviště Hranice, Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice 1

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Naturální výhody
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti BBC Bircher Czech s.r.o.

BBC Bircher Czech s.r.o.
Tovární 2147
Hranice
75301
IČO: 26034671
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)