Elektromechanik / elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích, Napajedla

Výroba a provoz, Služby / Elektromechanik / elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

Společnost Zlín Aviation s.r.o.

Místo pracoviště 2. května 685, Napajedla
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik / elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích (2. května 685, Napajedla)

Požadavky:
- středoškolské vzdělání v oboru elektro
- nadšení pro letectví, praxe v oboru výhodou
- zručnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost a ochota na sobě dále pracovat
- samostatnost, logické myšlení, aktivita
Náplň práce:
- instalace leteckých přístrojů a motorů
Nabízíme:
- neformální a přátelské prostředí menší firmy
- jednosměnný provoz
- dlouhodobé zaměstnání
- odpovídající ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- podpora profesního růstu
- zaškolení zkušenými spolupracovníky

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Zlín Aviation s.r.o.

Zlín Aviation s.r.o.
2. května 685
Napajedla
76361
IČO: 26301911
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Elektromechanik / elektrotechnik - elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích

2. května 685 685
Napajedla