Elektromechanik pro stroje a zařízení - elektromechanici, Ždánice

Výroba a provoz / Elektromechanik pro stroje a zařízení - elektromechanici

Společnost CVP Galvanika s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 912, Ždánice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromechanik pro stroje a zařízení - elektromechanici (Nádražní 912, Ždánice)

Náplň práce: oprava a údržba výrobních linek, zařízení a instalací, provádění nových instalací a rozvodů, zajištění pohotovostní služby.
Požadujeme: odborné vzdělání bez maturity, orientace v technické dokumentaci, nesmí mít omezení práce ve výškách, manuální zručnust, důslednost, svědomitost.
13. a 14. plat, stravenky 100Kč/den, náborový příspěvek, benefiční program, odpovídající platové podmínky s rostoucí tendencí, možnost kariérního růstu. Kontakt na tel. 778 470 815 v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod, na mail:

Informace o společnosti CVP Galvanika s.r.o.

CVP Galvanika s.r.o.
Nádražní 912
Ždánice
69632
IČO: 47548282
aktualizováno před více než 2 roky