Elektromonteři - elektromechanici, Třinec

Výroba a provoz / Elektromonteři - elektromechanici

Společnost RH elektro s.r.o.

Místo pracoviště Nad Tyrkou 99, Třinec
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Elektromonteři - elektromechanici (Nad Tyrkou 99, Třinec)

TŘ z:8/2/2024 a:15/3/2024
Náplň práce:
- elektromontéři, pro výstavbu elektrických NN sítí, FVE, Trafostanic a dalších el. zařízení.
Požadujeme:
- výuční list nebo maturita
- řidičský průkaz sk. B
- odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
- zodpovědnost, samostatnost, schopnost pracovat v týmu, schopnost učit se novým věcem, respekt k autoritám, příjemné vystupování před zákazníkem.
Výhodou:
- praxe v oboru
- ŘP sk. C.
Nabízíme:
- příjemný pracovní kolektiv
- práce pouze na ranní směnu
- práce s novými technologiemi
- zajímavé platové ohodnocení zvládnutých úkolů
- kariérní růst
- zázemí stabilní a perspektivní firmy v Moravskoslezském kraji
- osobní jednání
- nástup možný ihned nebo po dohodě
- platové ohodnocení dohodnuto při osobním setkání s majitelem.
Kontakt pro schůzku: tel: 731 494 710

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti RH elektro s.r.o.

RH elektro s.r.o.
Nad Tyrkou 99
Třinec

IČO: 27802736
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Elektromonteři - elektromechanici

Nad Tyrkou 99 99
Třinec